ZESPÓŁ JELITA NADWRAŻLIWEGO - IBS
FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

 

 • Kliknij w „Zbieraj na Siepomaga”. Wypełnij wskazane pola, a my odezwiemy się w ciągu jednego dnia, by podać pomocną dłoń.

 • Nasza społeczność liczy ponad 2 mln Darczyńców - wspólnie przeznaczyliśmy na cele charytatywne już ponad 927 mln złotych. Tak, Siepomaga to jest MOC!

 • Dlatego nie martw się - jeśli Twoja potrzeba kwalifikuje się w szeroki zakres pomocy udzielanej przez Fundację Siepomaga, oraz formułę siepomaga.pl, to zapewne wsparcie nadciągnie błyskawicznie!

#Pomagaj na co dzień

czas FINANSerka, Zespół Jelita Nadwrażliwego, Kalprotektyna, Zdrowie, Finanse, Kalkulatory i Porównywarki Finansowe Online czas

imieniny FINANSerka, Zespół Jelita Nadwrażliwego, Kalprotektyna, Zdrowie, Finanse, Kalkulatory i Porównywarki Finansowe Online imieniny

Dziel się z innymi tym co możesz dać od Siebie w zamian nie żądając nic.

Pomagaj tyle razy ile chcesz. Zdecyduj ile możesz od Siebie dać, pomagając raz, lub

cyklicznie, w zamian otrzymując szczery uśmiech i zadowolenie.

Wśród tylu scenariuszy życia, wybierz ten, który Swoją decyzją odmienisz na lepsze.

POLECANE

CIEKAWOSTKI

NASZ SERWIS

ZDROWIE

  TO wyjątkowe miejsce, w którym:

 •  pomoc niesiona jest szybka i skuteczna

 •  masz pewność, że realnie zmieniasz świat na lepsze

 

 • akcje charytatywne, w których może brać udział cała Polska;

 • 927 311 933 zł przeznaczonych na cele pożytku publicznego;

 • społeczność licząca 5 375 967 wspaniałych Pomagaczy;

 • Fundacja Siepomaga - podlegająca kontroli MAiC, biorąca odpowiedzialność za wiarygodność i rzetelność publikowanych zbiórek

 • jedne z największych w historii polskiej charytatywności kanały społecznościowe;

 • wkład w zakup sprzętu do szpitali i rozwój polskiej medycyny

Informacja dla pomagaczy

Informacja dla potrzebujących

źródło: https://www.siepomaga.pl/

źródło: https://www.wosp.org.pl/

źródło: https://www.fundacjakasisi.pl/

Jak możesz pomóc?

  Celem Fundacji jest:

 

 • działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia

 

 • jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej

 

Cel ten fundacja realizuje poprzez zbiórki Finałowe, zakup sprzętu na oddziały medyczne szpitali w całej Polsce, a także przez prowadzenie siedmiu ogólnopolskich programów medycznych i jednego edukacyjnego. Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego.

 

W ciągu 28 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,2 MLD PLN.

 

Fundacja najczęściej kojarzy się ze styczniową publiczną zbiórką pieniędzy zwaną Finałem WOŚP. Pośród śniegów i mrozów na ulicę wychodzą tysiące wolontariuszy i miliony Polaków, by wspólnie zbierać pieniądze na konkretny, wcześniej wytyczony przez Fundację medyczny cel.

.

Wspieraj WOŚP

Więcej na wosp.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  Potrzeby misji są ogromne:

 

 

 • trzeba zapewnić jedzenie, leki, ubranie i możliwość nauki ponad 200 dzieciom

 

 • Duża część z nich wymaga stałej opieki medycznej

 

 • pozostałe potrzebują jedynie miłości i wsparcia

 

Nie prosimy niewielu o wiele, wierzymy w siłę wielu dających odrobinę.

.

Zakupy dla Kasisi

Adoptuj z sercem

Więcej na fundacjakasisi.pl

Fundacja Kasisi

Zorganizuj zbiórkę

Okruszek - Fundację „Bliźniemu Swemu…” na Rzecz Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w 2002 roku powołał Zarząd Towarzystwa, które pracuje na rzecz bezdomnych i ubogich nieprzerwanie od 1981 r. Jej zadaniem jest gromadzenie środków przeznaczonych na najpilniejsze potrzeby podopiecznych w 130 placówkach Towarzystwa: prowadzenie schronisk, noclegowni, domów stałego pobytu, łaźni, świetlic, kuchni dla ubogich. Także na przeciwdziałanie i zapobieganie bezdomności, oraz społecznemu wykluczeniu, promowanie idei albertyńskiej, w myśl której nikt nigdy nie powinien zostać pozbawiony pomocy.

Dobry klik - to akcja, która umożliwia pomaganie bez wpłacania środków pieniężnych! Nie wymaga rejestracji ani posiadania konta w serwisie. Aby pomóc wystarczy dosłownie chwila, a wspierać potrzebujących można każdego dnia! To autorski pomysł, który poza umożliwieniem wsparcia finansowego celu, daje możliwość pomagania poprzez zwykłe kliknięcie.

Karmimy psiaki - Misją akcji jest eliminowanie bezdomności zwierząt poprzez znajdowanie domów, pomoc schroniskom, oraz popularyzację odpowiedzialnych adopcji.

Pusta miska - Celem Akcji jest pozyskiwanie środków finansowych pochodzących z wyświetlania reklam, oraz składek wnoszonych w ramach programu Wirtualnej Adopcji, przeznaczanych na poprawę bytu zwierząt pozostających w schroniskach dla bezdomnych, bezpańskich zwierząt, oraz na zwierzęta pozostające pod opieką Organizatora w ramach jego działalności Statutowej.

Więcej na poomoc.pl

Więcej na siepomaga.pl

Karmię psiaki - Istniejemy po to aby wspierać, podopiecznych schroniska Psitul Mnie. Naszym marzeniem jest aby każdy psiak, który zamieszkał w "Psitulu" mógł merdać radośnie ogonkiem.

Zbiórka na Burka - Stowarzyszenie "Inicjatywa Dla Zwierząt" powstało w 2004 roku. Celem, który od początku nam przyświecał była pomoc zwierzętom. W naszych działaniach skupiamy się głównie na pomocy psom i kotom, ale nie jest nam obojętny los koni, krów czy świń. Zdarza nam się pomagać królikom, bocianom, a nawet bobrom. Zdajemy sobie sprawę, że to co robimy, to trudne i obciążające psychicznie zadanie. Wiemy jednak, że nasza misja jest bardzo ważna i nie możemy zaprzestać działać... nie chcemy tego zrobić.

Balonik - Celem akcji jest spełnianie marzeń chorych dzieci. Otrzymają one upragnione prezenty. Gdy wirtualny worek z prezentami zostanie zapełniony, marzenie zostanie spełnione i jeden z podopiecznych Fundacji Mam Marzenie otrzyma wymarzony prezent! Taki upominek sprawi, że na twarzy pojawi się bardzo ważny i potrzebny w chorobie uśmiech :)

Pajacyk - to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna, od 1998 roku pomaga niedożywionym dzieciom. Pajacyk finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych.

Balonik

Pajacyk

Okruszek

Dobry klik

Karmimy psiaki

Pusta miska

Karmię psiaki

Zbiórka na Burka

CODZIENNA POMOC. KLIKACZE

Page Title Pajacyk, Wspieraj Dobro, Okruszek, Polskie Serce, Habitat, Pusta Miska, Wyklikaj Żywność - Kliknij i Pomóż

Zespół Jelita Nadwrażliwego Sklep

Sprawdź

 Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookie, dzięki którym personalizujemy Twoje odwiedziny. Więcej o ciasteczkach.

 

 Serwis zespoljelitanadwrazliwego.pl ma charakter edukacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie. Informacje zawarte na stronie nie zastępują porady lekarskiej, decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza.

wykonanie: finanserka