ZESPÓŁ JELITA NADWRAŻLIWEGO - IBS

Biżuteria

POLECANE

DIETY PRZEGLĄD

Więcej

Page Title
FINANSerka. Porównywarki i kalkulatory finansowe online, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

 Dowiedz się czym charakteryzuje się zespół jelita nadwrażliwego, co powoduje jej wystąpienie, rozpoznanie i objawy, czy jest poważną chorobą, możliwe leczenie, oraz wpływ diety na jej przebieg.

 Dowiedz się jakie są różnice między IBD (CHOROBY ZAPALNE JELIT), a IBS (ZESPÓŁ JELITA DRAŻLIWEGO). Diagnostyka chorób układu pokarmowego, nowość w badaniu schorzeń IBS i IBD, badanie KALPROTEKTYNY - co to jest? Jak interpretować wyniki.

 Dowiedz się co to jest zdrowie, poznaj składowe naszego zdrowia, jego wyznaczniki, oraz czynniki sprzyjające jego utrzymaniu. Zapoznaj się także z sumą wszystkich informacji, jakie współtworzą definicję zdrowia.

finanse dla firm_finanserka
finanse dla firm_finanserka

Przejdź

Skorzystaj z naszych porównywarek i kalkulatorów finansowych. Wybierz dla Siebie jedną z wielu spersonalizowanych ofert, produktów bankowych, które zaspokoją w pełni Twoje aktualne finansowe zapotrzebowanie. Rozpocznij z kontem osobistym, karcie kredytowej,  czy kredytem hipotecznym kończąc.

.

 Dane w serwisie aktualizowane są na bieżąco. Nasi eksperci przygotowują codziennie nowe zestawienia, aktualizują oferty, a także dbają o przejrzystość produktów, które oferują polskie banki. Zawsze oczywiście masz do dyspozycji, skontaktowanie się z doradcą względem wybranej oferty.

NIE TYLKO OSOBISTE

 

Najważniejszym zadaniem układu pokarmowego człowieka jest pobieranie pokarmów i wody, trawienie i przyswajanie składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niestrawione, zbędne resztki pokarmowe podlegają usunięciu (defekacja).

Więcej

UKŁAD POKARMOWY

FINANSE

CIEKAWOSTKI

kalprotektyna
zespół jelita nadwrażliwego

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

Więcej

„Dieta” zwykle kojarzy się z odchudzaniem, ze stosowaniem rygoru, rezygnacją z ulubionych potraw i spożywaniem niesmacznych posiłków. Jednak "dieta" to sposób odżywiania, w skład który wchodzi to co i ile jemy oraz pijemy w ciągu dnia. Każdy człowiek stosuje jakąś dietę. Racjonalna dieta dorosłego człowieka powinna być różnorodna i zapewniać dziennie 2000-3000 kalorii. Odpowiednia dieta powinna opierać się o zasady zdrowego żywienia.

DIETA?

Więcej

Choroba Leśniowskiego-Crohna (ChLC) jest przewlekłą zapalną chorobą jelita o niewyjaśnionej etiologii (przyczynie), zaliczaną do grupy nieswoistych zapaleń jelit (IBD). Istotą zmian w przewodzie pokarmowym jest odcinkowy, pełnościenny proces zapalny, który może dotyczyć każdego odcinka przewodu pokarmowego – od jamy ustnej do odbytu, jednak najczęściej lokalizuje się w końcowej części jelita cienkiego (jelito kręte) oraz początkowej jelita grubego (kątnica, wstępnica).

CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA

 Co to jest zdrowie? Umiesz je zdefiniować poprawnie?

.

Dzięki naszej stronie poświęconej tematyce zdrowia, poznasz sumę wszystkich informacji o zdrowiu właśnie.

Więcej

ZDROWIE

   Zespół jelita nadwrażliwego  (drażliwego) może być przyczyną twoich ciągłych kłopotów z brzuchem.

.

  Gazy, wzdęcia, skurcze. Bez przerwy masz biegunkę albo cierpisz na zaparcia. Sprawdź, czy jelito drażliwe nie jest odpowiedzialne za te dolegliwości?

ZESPÓŁ JELITA NADWRAŻLIWEGO

Czytaj

więcej o Z.J.N.

 

 Kalprotektyna w kale (stolcu) to substancja, która może wskazywać na stan zapalny układu pokarmowego. Badanie poziomu kalprotektyny w kale pozwala rozpoznać nieswoiste choroby zapalne jelit i odróżnić je od zespołu jelita drażliwego, a co za tym idzie - często uniknąć kolonoskopii.

.

 Na czym polega badanie stężenia kalprotektyny w kale? Jakie są normy dla tego badania? Co oznacza podwyższona kalprotektyna?

Więcej

KALPROTEKTYNA


ARTYKUŁY

Początek artykułów

Więcej artykułów

Ciekawostki

Finanse

× ZAMKNIJ

SERWISY


home FINANSERKA.PL

WYBIERZ DLA SIEBIE WYBIERZ OFERTĘ PRODUKTY FINANSOWE NIE TYLKO FINANSE
ZARABIAJ ZE MNĄ
OFERTY

RANKINGI

CHWILÓWKI

 DLA FIRM

NOTUS


Sprawdź ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ, WYSOKOŚĆ PRZYSZŁEJ RATY, PORÓWNYWARKĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH, lub skontaktuj się z doradcą


PRZEJDŹ

DORADCY


W JEDNYM MIEJSCU
OPEN FINANCE EXPANDER ZŁOTÓWKOWO FINANSOWY SUPERMARKET OPEN FINANCE


© FINANSerka 2018


czas FINANSerka, Zespół Jelita Nadwrażliwego, Kalprotektyna, Zdrowie, Finanse, Kalkulatory i Porównywarki Finansowe Online czas

imieniny FINANSerka, Zespół Jelita Nadwrażliwego, Kalprotektyna, Zdrowie, Finanse, Kalkulatory i Porównywarki Finansowe Online imieniny

ZESPÓŁ JELITA NADWRAŻLIWEGO

 

Może być przyczyną Twoich ciągłych kłopotów z brzuchem

KALPROTEKTYNA

 

Wskazuje na stan zapalny układu pokarmowego

ZDROWIE

 

Umiesz zdefiniować? Czym jest zdrowie?

CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO-CROHNA

 

Czym jest?

FINANSE

 

Sprawdzaj oferty finansowe, produkty bankowe polskich banków

STARTER

Idea bank, Star wars, łotr 1, zalando, buty, zegarek, bransoletka, rainbow, monopoly, rogue one, United International Pictures, facebook, ipla, youtube, eurowizja, piłka nożna, eliminacje, mistrzostwa świata, sparing, boks, rywalizacja,film, filmy, online, lektor, dubbing, pl, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, gwiezdne wojny, mbank, bzwbk, millenium, get in bank,

 Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookie, dzięki którym personalizujemy Twoje odwiedziny. Więcej o ciasteczkach.

 

 Serwis zespoljelitanadwrazliwego.pl ma charakter edukacyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie. Informacje zawarte na stronie nie zastępują porady lekarskiej, decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza.